Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® LATTE MACCHIATO CARAMEL kapsulės, 3 x 8+8 vnt.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® LATTE MACCHIATO CARAMEL kapsulės, 3 x 8+8 vnt.
NESCAFÉ® Dolce Gusto® LATTE MACCHIATO CARAMEL kapsulės, 3 x 8+8 vnt.

Įspūdingas Italijos simbolis, kurį sudaro trys sluoksniai: karštas pienas, espresso ir gausus papuošimas pieno puta. Ši kava yra pagaminama iš dviejų kapsulių, vienoje kapsulėje - espresso kava, o kitoje - riebus pienas su karamelės skonio pagardu.

Lepinantis pieno skonis kartu su subalansuotu kavos aromatu, sumaišytas su karamelės skonio saldumu. Šis gėrimas pasižymi kremine tekstūra, gausiai papuošta puria pieno puta.

Espresso kava - tai specialus stiprus mišinys iš aukščiausios kokybės Arabika ir Robusta kavos pupelių, atvežtų iš keturių skirtingų kilmės vietų, įskaitant švelnaus skonio Brazilijos bei stipraus skonio ir vaisių kvapo Kolumbijos Arabikos kavos pupeles.

Kavos šviežumas yra išsaugomas hermetiškai sandariose kapsulėse, sukurtose kapsuliniams NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatams, dėl to, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

8 kavos kapsulės bei 8 pieno kapsulės, skirtos 8 (220ml) NESCAFÉ® Dolce Gusto® Caramel Latte Macchiato kavos puodeliams.  3 x 8+8 vnt.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
20.85€
Be PVM: 17.23€
  • Stock: In Stock
  • Model: DGNCLC16
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.