Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Lavazza

Brand: Lavazza Model: Lavazza
Lavazza Tierra yra puikus 100% arabikos pupelių mišinys. Geriausios rinktinės pupelės atkeliauja iš Šiaurės Amerikos, Afrikos ir Azijos. Visi šie ūkiai turi TUZ sertifikatus ir BIO ūkių apdovanojimus...
29.95€
Be PVM:24.75€
Brand: Lavazza Model: Lavazza
Kava pagaminta iš intensyvaus skonio ir aromato arabika rūšies pupelių, surinktų Pietų Amerikoje ir Afrikoje bei robusta pupelių. Kava skirta gaminti kavą pusryčiams. Skaniausia paruošta automatiniu kavos aparatu...
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Lavazza Model: DGLACA16
Arabikos kavos pupelių ir rinktinių robustos kavos pupelių mišinys, bei pilno, nenugriebto pieno junginys, iš kurio gaunamas nepriekaištingas  cappuccino kavos gėrimas. Vidutiniškai skrudinta, aromatinga, bei sodraus skonio kava, kuri nustebins kiekviena kavos su pienu mylėtoją.Kavos kapsulės s..
6.45€
Be PVM:5.33€
Brand: Lavazza Model: NE
Lavazza Nespresso Crema e Gusto Forte kavos kapsulės - Pabudimas, ryškus aromatas, kuris iškart atgyja. Panašus į tą, kuris sklinda per stiprų tamsaus skrudinimo skonį ir intensyvias "Crema e Gusto Forte" kakavos natas. Sumalta kava pakuojama naujose aliuminio kapsulėse, kurios yra 100 % neutra..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Lavazza Model: NE
Lavazza Nespresso Crema e Gusto Ricco kavos kapsulės - Puiki saldumo ir intensyvumo pusiausvyra dėl šokolado ir medienos natų. Pasimėgaukite kreminiu "Crema e Gusto" skoniu ir sužinokite, kokia maloni gali būti dienos pradžia. Sumalta kava pakuojama naujose aliuminio kapsulėse, kurios yra ..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Lavazza Model: Lavazza
Kavos, paruoštos iš šio pupelių mišinio, skonis yra intensyvus, o džiovintų vaisių poskonis ilgai išliekantis.Pupelių mišinys yra „nekaprizingas“ gaminant kavą, tad tiek dėl skonio, tiek ir dėl savo universalumo ruošiant kavą, šis mišinys yra užsitarnavęs „aukso viduriuko“ titulą.Pupelių kilmė: natū..
29.95€
Be PVM:24.75€
Brand: Lavazza Model: 8000070024441
Tradicinis itališkas kavos pupelių mišinys puikiai pažįstamas visiems kavos mėgėjams. Puikiai subalansuota vidutiniškai skrudintų arabikos bei robustos kavos pupelių kompozicija. Kiekvienas pagamintas kavos puodelis yra unikalaus ir stipraus aromato bei skonio, kuris ilgai išlieka atimintyje. Ypatin..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Lavazza Model: NE
Lavazza Nespresso Crema e Gusto Classico kavos kapsulės - Geras rytas prasideda nuo... Crema e gusto! Puiki pusiausvyra tarp valios pastangų ir mažų rytinių malonumų džiaugsmo. Sumalta kava pakuojama naujose aliuminio kapsulėse, kurios yra 100 % neutralios CO2 emisijos požiūriu . Vienoje p..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Lavazza Model: NELAAR10
Lavazza Nespresso Crema e Gusto Dolce kavos kapsulės - Minkštas ir aksominis, su džiovintų vaisių natomis. Apvalus ir subalansuotas mišinys, kurį derinant su pienu galima paruošti puikų kapučino. Lėto ir atpalaiduojančio pabudimo malonumas. Sumalta kava pakuojama naujose aliuminio kapsulės..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Lavazza Model: Lavazza
Lavazza specialistų paruoštas premium kavos mišinys, skirtas automatiniams ir super automatiniams kavos aparatams. Iš šių  pupelių pasigaminsite stiprią su tiršta puta kavą, kuri paliks malonų ilgai išliekantį šokolado poskonį. Šios Lavazza kavos pupelės net ir ilgą laiką išbuvusios &..
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Lavazza Model: NELADR10
Intensyvaus aromato ir švelnaus skonio arabikos ir robustos kavos pupelių mišinys pasižymintis javų ir džiovintų vaisių natomis. Naturalus kofeino pašalinimo procesas leidžia šiai espresso kavai išsaugoti sodrų skonį ir aromatą. Tamsaus skrudinimo.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos a..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Lavazza Model: DGLAEB16
Kruopščiai atrinktos aukščiausios kokybės 100% arabikos kavos pupelės iš ekologiškų Centrinės ir Pietų Amerikos kavos plantacijų. Tolygaus ir lėto skrudinimo deka ši kava pasižymi itališkam espresso būdingu aromatu ir švelniomis vaisių natomis.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos apa..
6.45€
Be PVM:5.33€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 27 (3 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.