Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Pellini

Brand: Pellini Model: NEPEAR10
Kava iš neprilygstamos Pellini Luxury Coffee kolekcijos. Kruopščiai skrudintų 80% arabikos kavos pupelių iš Centrinės ir Pietų Amerikos kavos plantacijų ir robustos kavos pupelių iš Azijos kavos plantacijų mišinys. Pasižymi intensyviu aromatu ir ilgai išliekančiomis džiovintų vaisių skonio nato..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Pellini Model: DGPECR10
Aukščiausios rūšies 100% arabikos kavos pupelių mišinys atrinktas remiantis ilgalaike Pellini patirtimi. Espresso kava pasižyminti ilgai išliekančia tiršta puta, turtingu aromatu persipinančiu su gėlių ir vaisių natomis.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuo..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Pellini Model: CBPEVI1
Puikios kokybės kavos pupelių mišinys. Gilios itališkos tradicijos leidžia mėgautis tobulai išbaigtu ir laiko patikrintu skoniu, kuris dažnai lyginamas kaip idealus konkurentas illy kavos pupelėms.  Švelnus skrudinimo būdas, vidutinis kofeino kiekis ir šaunus aromatas vainikuojamas kremine, ypa..
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Pellini Model: DGPEIN10
Aukščiausios rūšies 100% arabikos kavos pupelių mišinys atrinktas remiantis ilgalaike Pellini patirtimi. Espresso kava pasižyminti turtingu skoniu ir tiršta konsistencija, puikiu intensyviu aromatu bei javų ir kakavos natomis.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra s..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Pellini Model: NEPEMA10
Kava iš neprilygstamos Pellini Luxury Coffee kolekcijos. Kruopščiai skrudintos 100% arabikos kavos pupelės iš Centrinės ir Pietų Amerikos kavos plantacijų. Stiprus espresso pasižymintis pilnu ir turtingu aromatu bei šokolado ir medaus natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparat..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Pellini Model: NEPESU10
Kava iš neprilygstamos Pellini Luxury Coffee kolekcijos. Kruopščiai skrudintos 100% arabikos kavos pupelės iš Afrikos ir Centrinės Amerikos kavos plantacijų. Švelnus espresso pasižymintis elegantišku aromatu bei gėlių ir vaisių natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Ka..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Pellini Model: DGPETP10
Tikras itališko espresso simbolis. Vidutiniškai skrudintų aukščiausios rūšies 100% arabikos kavos pupelių mišinys iš Afrikos, Centrinės ir Pietų Amerikos kavos plantacijų. Pagamintas pagal ypatingą Pellini receptą. Pasižymi turtingu ir elegantišku skoniu bei intensyviu aromatu.Kavos kapsulės skirtos..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Pellini Model: CBPETO250
Harmoningas skonis. Aukščiausios kokybės 100% arabikos kavos pupelės. Skrudinant šį mišinį išgautas turtingas poskonis, kuriuo siekiama sujungti visas aromatų sudėtines dalis, kad visiškai būtų išgautas ilgai išliekantis aromatas.Tinka tiek slėginiams espresso kavos aparatams su malimo malūnėliu, ti..
10.95€
Be PVM:9.05€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.