Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Monin

Brand: Monin Model: SIMOAL250
Tai migdolų riešutai pasižymi švelniu, šiek tiek saldoku skoniu ir dažniausiai yra naudojami konditerijos gaminiuose, tokiose kaip marcipanas. Pagardinkite savo kavą unikaliu Monin migdolų sirupu ir sukurti išskirtinį kavos skonį.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių ka..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOAM250
 Tai populiaraus likerio skonio sirupas, pasižymintis savo karčiai saldžiu skoniu, kuris puikiai tinka pagardinti Cappuccino kavą, Tiramisu pyragą ar daugelį kitų itališkų desertų bei digestyvų.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir koktei..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOCA250
Tai ko gero populiariausias sirupas iš viso MONIN asortimento. Auksinės gintaro spalvos sirupas, kuris pasaldins ir suteiks ypatingą karamelės skonį Jūsų kavai, arbatai, šokoladui, desertiniam kokteiliui ar kitam Jūsų mėgstamam konditerijos gaminiui.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripa..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOCO250
Mėgaukitės tropikų skoniais pagardindami savo kavą, kokteilius, vaisių punšus Monin kokosų sirupu ir mintimis nusikelkite ir pasislėpkite po kokosų palmių šešėlių.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų.MONIN produktų įvairovė ..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOHA250
Pagardinkite savo kavą, šokoladinius ar pieno gėrimus Monin lazdyno riešutų sirupu bei sukurkite savo unikalų lazdyno riešutų skonio desertinį gėrimą. MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų.MONIN produktų įvairovė leidžia..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: PAMOCA150
Natūralus, aukštos kokybės, karamėlės skonio produktas. Padažai atitinka griežtus kokybės standartus, gaminami naudojant pažangiausias technologijas ir aukščiausios kokybės natūralius ingredientus. Šio produkto panaudojimas platus – kavai, desertams, kokteiliams, kulinarijai ir konditerijai...
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: PAMOCO150
Natūralus, aukštos kokybės, išskirtinio kakavos skonio produktas. Padažai atitinka griežtus kokybės standartus, gaminami naudojant pažangiausias technologijas ir aukščiausios kokybės natūralius ingredientus. Šio produkto panaudojimas platus – kavai, desertams, kokteiliams, kulinarijai ir konditerija..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOPE250
Tai ypatingai turtingo skonio ir malonaus aromato persikų sirupas. Šis vasariško skonio sirupas puikiai tinka gaminant kokteilius, vaisių punšus, limonadus, glotnučius ar arbatas. Gamindami savo gėrimą sumaišykite persikų ir apelsinų skonius ir mėgaukitės tikra nesibaigiančia vasara.MONIN sirupai yr..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOPC250
Ištirpkite Karibų jūros paplūdimyje su burnoje tirpstančių ananasų ir egzotiškų kokosų sirupu, kuris puikiai tinka gaminant nealkoholinius kokteilius, desertus, glotnučius, vaisių punšus, arbatas ir įvairius kavos gėrimus.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virė..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOST250
Tai vienas pirmųjų Monin sukurtų vaisių skonio sirupų, kuris jau spėjo tapti tikra legenda. Šis vasariškas skonis puikiai tinka gaminant desertinius kokteilius, troškulį malšinančius gėrimus ar burnoje tirpstančius pieno kokteilius.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių ..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOWCH250
Tai baltasis šokoladas gaminamas iš kakavos sviesto, kuris suteikia baltam šokoladui unikalų sviestinį skonį. Viliojančios šio sirupo sviestinės natos puikiai dera su kitais, gaiviais skoniais, ir puikiai tinka pagardinti latte kava bei kitus karštus ir šaltus desertinius gėrimus.MONIN sirupai yra ž..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: 506084000000
MONIN sirupų rinkinys kavai, 50 ml x5MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos gamintojų, miksologų ir kokteilių meistrų. MONIN produktų įvairovė leidžia rinktis iš daugybės skonių. MONIN sirupai yra natūralūs – cukraus kiekis sudėtyje yra minimalus kiek to reikalauja..
12.95€
Be PVM:10.70€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.