Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

IL DOGE

Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „White Chocolate Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį balto šokolado skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, kakavos ekstraktas, konservantas: kalio sorbatas.Dėmesio: prieš naudojim..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Hazelnut Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį lazdyno riešutų skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, lazdyno riešutų priemaišos, konservantas: kalio sorbatas, dažiklis: E150d.Alergenai..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Pistachio Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį pistacijų skonį.Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, pistacijų pasta, konservantas: kalio sorbatas, dažikliai: E150d – E133.Alergenai: su..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Chocolate Cookie Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį Šokoladinių sausainių skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kakavos ekstraktas (1,5%), kvapiosios medžiagos, dažiklis: E150d, konservantas: kalio sorba..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Chocolate Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį šokolado skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, kakavos ekstraktas, dažiklis: E150d, konservantas: kalio sorbatas.Dėmesio: prieš nau..
8.95€
Be PVM:7.40€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.