Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Dallmayr

Brand: Dallmayr Model: DG
Atraskite tobulą tobulos "Dallmayr" kavos ir pieno derinį, kuris virsta nuostabia pieno puta – viskas vienoje kapsulėje. Jums tiesiog patiks subalansuotas mūsų "Dallmayr Crema d'Oro Caffè Latte", pagaminto iš puikių arabikos pupelių iš aukštumų, skonis.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* ..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Dallmayr Model: DG
Kavos malonumas itališku būdu. Mėgaukitės grynu, aksominiu, saldžiu mūsų "Dallmayr Crema d'Oro" skoniu. Su kruopščiai atrinktomis arabikos pupelėmis iš aukštumų.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaik..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Dallmayr Model: DG
Mūsų "Dallmayr Crema d'Oro Intensa" intensyvumas atitinka patikrintą kokybę. Jus nustebins sodrus, aštrus aromatas, atsiskleidžiantis po puikia kremu. Pagaminta iš kruopščiai atrinktų arabikos pupelių iš aukštumų.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į sp..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Kruopščiai atrinktų kilmingų 100% arabikos kavos pupelių mišinys, kuris po gana intensyvaus skrudinimo pasižymi savo tirštumu būdingu "crema" stiliaus kavoms, sodriu skoniu, šokolado natomis, nepakartojamu aromatu, bei primena nepamirštamą tikrąjį itališką espresso.Tinka tiek slėginiams espresso kav..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: 4008167152729
Kilmingų, kruopščiai atrinktų, 100% arabikos kavos pupelių mišinys, kuris po švelnaus ir lengvo skrudinimo pasižymi savo tirštumu būdingu "crema" stiliaus kavoms, švelniu skoniu, šviesia spalva bei nepakartojamu aromatu. Puikiai tinka vartoti tiek restoranuose, tiek biure, tiek savo namų ramybėje.Ti..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dallmayr NAMASTE Crema d'oro selection des jahres - tai unikali kava, kuri tikrai patenkins išrankiausių kavos mėgėjų poreikius. Tai aukščiausios kokybės pupelių iš geriausių pasaulio plantacijų mišinys, garantuojantis neįprastą skonį ir aromatą. Ši kava yra švelnaus, bet intensyvaus skonio kava, ku..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dallmayr Crema Prodomo - yra geriausių kalnuose augančių arabikos pupelių mišinys (100 %). Šiai kavai būdingas švelnumas ir nedidelis rūgštingumas, kuris pasiekiaas dėl specialaus lėto skrudinimo metodo. Tai patikimas būdas išgauti nepamirštamą aromatą, kurį papildo karamelės, juodojo šokolado ir sl..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Kavos pupelės iš geriausių kavos plantacijų pasaulyje, kuriuose auginamos itališkai espresso kavai būdingos kavos pupelės. Lėto ir kruopštaus skrudinimo deka šios kavos pupelės įgauna subtilų skonį ir sodrų bei išpildytą aromatą. Pasižymi lengvu šokolado poskoniu ir vos juntamomis citrusinių vaisių ..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dallmayr Ethiopia – gryna, autentiškos kilmės ir neprilygstamo, žoleles primenančio aromato kava pasižymi ypatinga kokybe...
10.95€
Be PVM:9.05€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dėl tankaus, aksominio auksinės rudos spalvos kremo šia „Caffè Crema" kava malonu mėgautis namuose. Tvariai augintos kavos pupelės nėra skrudinamos per tamsiai, bet vis tiek ilgai, kad įgautų švelnų, harmoningą skonį ir mažą rūgštingumą. Be to, jos yra puikaus riešutų aromato. IDEALIAI TINKA: „CAFFÈ..
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Ši „Caffè Crema" kava suteikia tai, ką žada jos pavadinimas: „Forte" reiškia jos stiprumą. Tvariai augintos, ilgai ir tamsiai skrudintos kavos pupelės garantuoja intensyvaus, stipraus skonio potyrį su mažu rūgštingumu. IDEALIAI TINKA: „CAFFÈ CREMA" ESPRESSO KAVA KAPUČINO KAVA „LATTE MACCHIATO" Inten..
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Ji yra veiksminga! Ši sodri, intensyviai skrudinta, tvariai auginta espreso kava pažadina aistrą gyventi. Jos skonis tipiškas itališkas: stiprus ir sotus, su skrudinimo aromatu ir beveik nerūgštus. IDEALIAI TINKA: „RISTRETTO" ESPRESSO KAVA KAPUČINO KAVA „LATTE MACCHIATO" Intensyvumas 9/10 tamsus skr..
19.95€
Be PVM:16.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.