Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

L'Or

Brand: L'Or Model: 8711000504680
Puikiai subalansuotas malonumas. Espresso intensyvumas kartu su saldžiais, subtiliais aromatais užtikrina šio mišinio subtilumą.Kavos kapsulės skirtos Tassimo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po daugel..
6.95€
Be PVM:5.74€
Brand: L'Or Model: L'Or
TASSIMO  L'Or Espresso Lungo Colombia yra didelis puodelis kavos, turinti sodrų skonį ir aksominę tekstūrą. Mūsų "Tassimo" kavas sudaro unikalūs arabikos ir robustos kavos pupelių mišiniai.Kavos kapsulės skirtos Tassimo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermet..
6.95€
Be PVM:5.74€
Brand: L'Or Model: 8711000357934
Intensyvi ir sodri, ugninga espresso, dvelkianti įmantriais ąžuolo bei saldymedžio skoniais ir su švelniais gintariniais atspalviais, žaidžiančiais aksominės crema putos paviršiuje.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* tipo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules...
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: L'Or Model: NELRLM10
Subalansuota, kvapni ir harmoninga lungo, pasipuošusi lengvu crema putos sluoksniu. Ši švelnios prigimties, bet sodrių skonio niuansų kava leis pradėti kiekvieną rytą žvaliai.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* tipo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: L'Or Model: 8711000360569
Intensyvi ir pikantiška. Ryškus pikantiškas aromatas, gundantis skrudintais migdolais bei saldymedžiu, ir bronzos atspalviais žaižaruojantis crema putos sluoksnis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* tipo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava i..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: L'Or Model: 8711000891643
Stipri ir išraiškinga. Gaiviai išraiškingas charakteris ir intensyvus pikantiškas aromatas – ši ristretto jūsų mėgavimąsi kava pavers nepamirštama skonių ir atradimų kelione.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* tipo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu ..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: L'Or Model: NELRSP10
Gaivi ir subalansuota. Pavergiantis aromatas, elegantiškas auksinės crema putos sluoksnis ir skonis, kuriam neįmanoma atsispirti – su juntamomis riešutų natomis ir subtiliu citrusų gaivumu.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* tipo kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines k..
4.25€
Be PVM:3.51€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.