Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Must Espresso

Brand: Must Espresso Model: NE
Pasimėgaukite kakavos ir šokolado natomis išsiskiriančia vidutinio rūgštingumo kava. Intensyvaus ir sodraus skonio.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po daugelio mėnesi..
3.50€
Be PVM:2.89€
Brand: Must Espresso Model: NE
Ypač subtilus prestižinės kavos mišinys pavergia širdį savo kvapu ir skoniu… Emocijos verčia širdį plakti greičiau – be jokio kofeino.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir..
3.50€
Be PVM:2.89€
Brand: Must Espresso Model: NE
Arabikos kava pasižyminti šviežių vaisių skoniu, švelnia rūgštele ir citrusiniais aromatais.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po daugelio mėnesių.*Nespresso® prek..
3.50€
Be PVM:2.89€
Brand: Must Espresso Model: DGMULU16
Kvapiosios kakavos, aitraus migdolo ir skrudintų riešutų natos tobulai kontrastuoja ir sykiu sukuria švelnų skonį. Kava pasižymi intensyvumu ir sodrumu.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būd..
5.50€
Be PVM:4.55€
Brand: Must Espresso Model: NE
Kvapios kakavos, aitraus migdolo ir skrudintų riešutų natos tobulai kontrastuoja ir sykiu sukuria švelnų skonį. Kava sodri, intensyvi, tuo pačiu metu ir švelni.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko j..
3.50€
Be PVM:2.89€
Brand: Must Espresso Model: DGMUNA16
Stiprus ir su niekuo nesupainiojamas kreminis tikro neapolietiško espresso skonis. Aštrios kruopščiai atrinktų prestižinių afrikietiškos kavos pupelių natos tobulai dera su kvapiu ir šiltu braziliškų pupelių skoniu – visa tai vainikuoja sodrus ir aksominis kremas.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gu..
5.50€
Be PVM:4.55€
Brand: Must Espresso Model: NE
Stiprus ir su niekuo nesupainiojamas kreminis tikro neapolietiško espreso skonis. Aštrios kruopščiai atrinktų prestižinių afrikietiškos kavos pupelių natos tobulai dera su kvapiu ir šiltu braziliškų pupelių skoniu.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į spe..
3.50€
Be PVM:2.89€
Brand: Must Espresso Model: NE
Pasimėgaukite espreso kava, kuri gaunama iš arabikos kavos pupelių, auginamų Peru ūkiuose. Jau pirmuoju gurkšniu pajusite intensyvų ir subalansuotą aromatą su šokolado poskoniu.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu bū..
3.50€
Be PVM:2.89€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.