Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Gimoka

Brand: Gimoka Model: 8003012009612
Vidutiniškai skrudintų arabikos kavos pupelių mišinys iš Pietų Amerikos pasižymintis švelniu, bet ilgai išliekančiu aromatu bei vaisių ir pieniško šokolado natomis.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išl..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Gimoka Model: NEGIBR10
Vidutiniškai skrudintų 100% arabikos kavos pupelių mišinys iš Brazilijos, pasižymintis puikiai subalansuotu skoniu bei švelniomis džiovintų vaisių, šokolado ir riešutų natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būd..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Gimoka Model: CAFFE
Vidutiniškai skrudintų kavos pupelių mišinys iš kurio gaunama aksominė kava pasižyminti lengva rūgštele ir lengvai juntamu kartoku skoniu persipinančiu su skrudintų javų natomis, šokolado bei džiovintų vaisių aromatu.Tinka tiek slėginiams espresso kavos aparatams su malimo malūnėliu, tiek malimui be..
18.45€
Be PVM:15.25€
Brand: Gimoka Model: DGGICL16
Kavos ir pieno kombinacija vienoje kapsulėje pasižyminti unikaliu skoniu, kuris nepaliks abejingu nei vieno kavos su pienu mėgėjo.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir p..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Gimoka Model: DGGICA16
Harmoningas, švelnaus ir minkšto pieno bei malonaus skonio kavos derinys viename puodelyje. Rezultatas - puikus cappuccino kavos gėrimas su švelnia pieno putele apgaubiančia karštą gėrimą iš viršaus.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias herme..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Gimoka Model: DGGICI16
Ypatingas kakavos skonio gėrimas, pasižymintis intensyviu ir unikaliu skoniu. Idealiai tinka energingai ir nuotaiką atkuriančiai pertraukėlei bet kuriuo paros metu.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išl..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Gimoka Model: NEGICO10
Vidutiniškai skrudintų 100% arabikos kavos pupelių malta kava iš Kolumbijos, pasižyminti švelniu aromatu bei karamėlės ir citrusinių vaisių natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas ..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Gimoka Model: DGGICO30
Espresso kavos puodelis papildytas nedideliu kiekiu pieno, kuris suteikia šiam kavos gėrimui švelnumo bei minkštumo ir padaro jį tinkamą vartoti ne tik vidurdienį tačiau taip pat ir vakare.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kaps..
10.95€
Be PVM:9.05€
Brand: Gimoka Model: DGGICB16
Puraus prancūziško deserto skonio pieno gėrimas. Tradiciškai ruošiamas iš grėtinėlės, kiaušinio trynių ir vanilės, padengiant jį karamelizuoto cukraus sluoksniu. Gėrimas, kuris leis pajusti šio ypatingo deserto skonį neišeinant iš namų ir kuris tinkamas gerti tiek karštas, tiek šaltas.Kavos kapsulės..
5.95€
Be PVM:4.92€
Brand: Gimoka Model: Gimoka CREMOSO Dolce Gusto®* kapsulės, 30 kaps.
Vidutiniškai skrudintų arabikos bei robustos kavos pupelių mišinys pasižymintis lengvai juntama rūgštele bei ilgai išliekančiu džiovintų vaisių poskoniu.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai bū..
11.49€
Be PVM:9.50€
Brand: Gimoka Model: NEGICR10
Vidutiniškai skrudintų arabikos kavos pupelių iš Kolumbijos ir Hondūro bei robustos kavos pupelių iš Ugandos ir Vietnamo mišinys, kuris nustebins savo unikaliu aromatu bei puikiai subalansuotu skoniu, kuris persipina su švelnios vaisių ir biskvito natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* ..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Gimoka Model: NEGIDE10
Tamsiai skrudintų 100% robustos kavos pupelių iš Indonezijos, Vietnamo ir Ugandos mišinys, pasižymintis ilgai išliekančiu stipriu ir intensyviu skoniu bei karčios kakavos ir džiovintų vaisių natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermeti..
3.95€
Be PVM:3.26€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 26 (3 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.