Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kavos Kapsulės

Užvakuumuotos kapsulės su šviežiai skrudinta malta kava yra vienas iš patogiausių būdu sutaupyti laiką bei mėgautis kokybiškos ir skanios kavos puodeliu namuose. Tai greičiausias ir paprasčiausi paruošimo būdas. Kavos ruošimas kapsuliniu kavos aparatu tampa vienu populiariausių kavos ruošimo būdų šiandiena.

Ruošiant kavą iš kavos kapsulių Jūs sutaupysite laiko ir turėsite kiekvienam puodeliui paruoštą šviežią kavos porciją. Kapsulinis kavos aparatas nereikalauja išskirtinės priežiūros kasdiena.

Brand: Aroma Gold Model: 4771632313252
Aukščiausios kokybės kavos ir švelnaus pieno derinys, pasižymintis švelniu aromatu ir harmoningu skoniu. Mūsų skrudinimo meistrai šiam receptui rinkosi arabikos ir robustos kavos pupeles, kad sukurtų intensyvaus skonio pojūtį derinyje su pienu.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos apa..
6.95€
Be PVM:5.74€
Brand: Aroma Gold Model: 4771632312712
Subalansuoto skonio nesenstanti klasika, apgaubta tiršto pieno puta. Kava espresso, pagaminta iš aukščiausios kokybės kavos pupelių, sumaišyta su skaniu pienu – tam, kad suteiktų puikų aromatą ir skonį. Ilgametė mūsų kavos ekspertų patirtis leido sukurti kavą, kuri ne tik skani, bet ir puikiai atrod..
6.35€
Be PVM:5.25€
Brand: Aroma Gold Model: Nespresso
Tai švelnaus skrudinimo aukščiausios kokybės malta kava, kuriai pupelės auginamos geriausiose Afrikos, Centrinės ir Lotynų Amerikos plantacijose. Šios kavos skonis elegantiškas ir harmoningas su jaučiamomis vaisinėmis natomis.Vienos porcijos paruošimas: viena kavos..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: 4771632314952
Ypatinga technologija išplaktos, auksinės pieno putos ir aromatingo espresso derinys, vertinamas viso pasaulio baristų. Mėgaukitės švelniu ir harmoningu kavos skoniu bei standžia lyg aksomas pieno puta.Kavos kapsulės skirtos Dolce Gusto®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias he..
6.35€
Be PVM:5.25€
Brand: Aroma Gold Model: DG
Amerikietiško stiliaus kava, kuri gali tapti nauju jūsų ryto mėgstamu ritualu. Mūsų skrudinimo meistrai kruopščiai atrinko ir derino 100 % arabikos kavos pupeles iš Pietų Amerikos ir Afrikos, kad sukurtų šį sodraus ir intensyvaus skonio receptą. Jei esate sodraus skonio mėgėjas, ši kava skirta jums...
19.05€
Be PVM:15.74€
Brand: Aroma Gold Model: DGAGAL16
Kvapnių riešutų ir sodraus airiško kremo skonis, puikiai dera su aukščiausios kokybės aromatinga kava, įkvepta Airijos nacionalinio gėrimo.Madingas skonis, kurį tinka gerti tiek šiltą tiek šaltą. Paruošimo būdas: naudokite 1 kapsulę (16 g) ir 150 ml vandens. Kavos kapsulės skirtos Dol..
6.95€
Be PVM:5.74€
Brand: Aroma Gold Model: DG
Nepakartojamas espresso ir tirštos pieno putos derinys, pasižymintis ypatingu aromatu. Švelnaus pieno, aromatingos espresso iš 100 % arabikos pupelių ir tirštos pieno putos kombinacija padarys dieną nuostabią. Ilgametė kavos ekspertų patirtis leido sukurti kavą, kuri ne tik skani, bet ir puikiai atr..
19.05€
Be PVM:15.74€
Brand: Aroma Gold Model: Nespresso
Sodraus užburiančio skonio AROMA GOLD NOTA VIOLA DECAFFEINATO kava gaminama tik iš aukščiausios kokybės 100% arabikos kavos pupelių iš Lotynų Amerikos plantacijų. Pupelės tamsiai skrudinamos tam, kad puikiai derėtų šio gėrimo sodrumas su šokolado ir vaisų nato..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: NEAGNV10
Aukščiausios kokybės 100 % arabikos kavos pupelės iš Lotynų Amerikos ir Azijos plantacijų. Tai užburianti, ryški ir charakteringa, tirštos tekstūros kava, išsiskirianti intensyviomis skrudinimo bei kakavos natomis, jungiančiomis šio gėrimo stiprumą ir subtilumą.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: NEAGOR10
Švelni ir subalansuota 100 % arabikos kavos pupelių iš Lotynų Amerikos ir Azijos kompozicija, pasižyminti saldžiomis ir vaisinėmis natomis su harmoninga karamelinio pyragaičio užuomina.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. ..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: NEAGRI10
Šiai kavai atrinktos Azijos bei Lotynų Amerikos aukščiausios kokybės kavos pupelės ir tamsiai skrudintos tam, kad puikiai derėtų šio gėrimo sodrumas su šokolado ir vaisių natomis bei lengva rūgštele.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermeti..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Bounty Model: DG
Dolce Gusto Bounty - Mėgaukitės mėgstamo šokolado skoniu karšto šokolado pavidalu. "Caffè Luxe" sukūrė šokolado ir kokosų karštąją kakavą pagal gardųjį "Bounty" batonėlį..Nepakartojamo šokoladinio batonėlio Twix skonio karšto šokolado gėrimas su tiršta putele.Pakuotėje yra 8 tobulo šokoladinio ..
6.95€
Be PVM:5.74€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 128 (11 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.