Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kavos Pupelės

Kava paruošta iš šviežiai sumaltų kavos pupelių turi savotiško šarmo. Tu įsitrauki į procesą ir pasijunti tarsi savo namų barista lydėdamas kavos puodelio ruošimo procesą kiekviename žingsnyje. Todėl mes siūlome rinktis kavos pupeles pagal jūsų skonį. Kruopščiai atrinkti prekiniai ženklai padės atrasti būtent Jūsų skoniui tinkamiausią kavos rūšį.

Brand: Caffé Vergnano Model: CBCVAB1
Tai aukščiausios kokybės Itališka espresso skrudinimo kava. Ją sudaro sumaišytos, gerai prinokusios, rūpestingai paskrudintos ir kruopščiai atrinktos aukščiausios rūšies “Arabica” pupelės iš Nikaragvos, Zairo, Santa Domingo ir Kosta Rikos. Kava yra labai subtilaus ir švelnaus, tačiau tuo p..
28.50€
Be PVM:23.55€
Brand: Caffé Vergnano Model: 8001800000131
Tai aukščiausios kokybės Itališka espresso skrudinimo kava. Ją sudaro sumaišytos, gerai prinokusios, rūpestingai paskrudintos ir kruopščiai atrinktos aukščiausios rūšies arabikos kavos pupelės (80%) ir robustos kavos pupelės (20%) iš Nikaragvos, Zairo, Santa Domingo ir Kosta Rikos. Tai turtingo..
24.50€
Be PVM:20.25€
Brand: Chicco D'oro Model: Chicco D'oro
Populiariausia kava iš Chicco d‘Oro asortimento. Aukso grynumo kavos pupelės yra išaugusios Centrinės Amerikos kalnuose, jų atranka patikėta mūsų specialistams. Nepertraukiamo, atidaus ir sudėtingo tyrinėjimo rezultatas – ypatingai išvystyta skonio harmonija, dosnaus ir pilno aromato puiki kava – „C..
18.95€
Be PVM:15.66€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Kruopščiai atrinktų kilmingų 100% arabikos kavos pupelių mišinys, kuris po gana intensyvaus skrudinimo pasižymi savo tirštumu būdingu "crema" stiliaus kavoms, sodriu skoniu, šokolado natomis, nepakartojamu aromatu, bei primena nepamirštamą tikrąjį itališką espresso.Tinka tiek slėginiams espresso kav..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: 4008167152729
Kilmingų, kruopščiai atrinktų, 100% arabikos kavos pupelių mišinys, kuris po švelnaus ir lengvo skrudinimo pasižymi savo tirštumu būdingu "crema" stiliaus kavoms, švelniu skoniu, šviesia spalva bei nepakartojamu aromatu. Puikiai tinka vartoti tiek restoranuose, tiek biure, tiek savo namų ramybėje.Ti..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dallmayr NAMASTE Crema d'oro selection des jahres - tai unikali kava, kuri tikrai patenkins išrankiausių kavos mėgėjų poreikius. Tai aukščiausios kokybės pupelių iš geriausių pasaulio plantacijų mišinys, garantuojantis neįprastą skonį ir aromatą. Ši kava yra švelnaus, bet intensyvaus skonio kava, ku..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dallmayr Crema Prodomo - yra geriausių kalnuose augančių arabikos pupelių mišinys (100 %). Šiai kavai būdingas švelnumas ir nedidelis rūgštingumas, kuris pasiekiaas dėl specialaus lėto skrudinimo metodo. Tai patikimas būdas išgauti nepamirštamą aromatą, kurį papildo karamelės, juodojo šokolado ir sl..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Kavos pupelės iš geriausių kavos plantacijų pasaulyje, kuriuose auginamos itališkai espresso kavai būdingos kavos pupelės. Lėto ir kruopštaus skrudinimo deka šios kavos pupelės įgauna subtilų skonį ir sodrų bei išpildytą aromatą. Pasižymi lengvu šokolado poskoniu ir vos juntamomis citrusinių vaisių ..
25.95€
Be PVM:21.45€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Dėl tankaus, aksominio auksinės rudos spalvos kremo šia „Caffè Crema" kava malonu mėgautis namuose. Tvariai augintos kavos pupelės nėra skrudinamos per tamsiai, bet vis tiek ilgai, kad įgautų švelnų, harmoningą skonį ir mažą rūgštingumą. Be to, jos yra puikaus riešutų aromato. IDEALIAI TINKA: „CAFFÈ..
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Ši „Caffè Crema" kava suteikia tai, ką žada jos pavadinimas: „Forte" reiškia jos stiprumą. Tvariai augintos, ilgai ir tamsiai skrudintos kavos pupelės garantuoja intensyvaus, stipraus skonio potyrį su mažu rūgštingumu. IDEALIAI TINKA: „CAFFÈ CREMA" ESPRESSO KAVA KAPUČINO KAVA „LATTE MACCHIATO" Inten..
19.95€
Be PVM:16.49€
Brand: Dallmayr Model: Dallmayr
Ji yra veiksminga! Ši sodri, intensyviai skrudinta, tvariai auginta espreso kava pažadina aistrą gyventi. Jos skonis tipiškas itališkas: stiprus ir sotus, su skrudinimo aromatu ir beveik nerūgštus. IDEALIAI TINKA: „RISTRETTO" ESPRESSO KAVA KAPUČINO KAVA „LATTE MACCHIATO" Intensyvumas 9/10 tamsus skr..
19.95€
Be PVM:16.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 54 (5 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.