Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Nespresso

Užvakuumuotos kapsulės su šviežiai skrudinta malta kava yra vienas iš patogiausių būdu sutaupyti laiką bei mėgautis kokybiškos ir skanios kavos puodeliu namuose. Tai greičiausias ir paprasčiausi paruošimo būdas. Kavos ruošimas kapsuliniu kavos aparatu tampa vienu populiariausių kavos ruošimo būdų šiandiena.

Ruošiant kavą iš kavos kapsulių Jūs sutaupysite laiko ir turėsite kiekvienai porcijai paruoštą šviežią kavos porciją. Kavos aparatas nereikalauja išskirtinės priežiūros kasdiena.

Brand: Aroma Gold Model: NEAGCR10
Elegantiškas vidutinio skrudinimo 100 % arabikos kavos pupelių iš Lotynų Amerikos ir Azijos mišinys, pasižymintis švelnia it šilkas tekstūra. Šios kavos subtilios irisų ir grūdų natos sukuria harmoningą skonio įspūdį.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į ..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: Nespresso
Tai švelnaus skrudinimo aukščiausios kokybės malta kava, kuriai pupelės auginamos geriausiose Afrikos, Centrinės ir Lotynų Amerikos plantacijose. Šios kavos skonis elegantiškas ir harmoningas su jaučiamomis vaisinėmis natomis.Vienos porcijos paruošimas: viena kavos..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: Nespresso
Sodraus užburiančio skonio AROMA GOLD NOTA VIOLA DECAFFEINATO kava gaminama tik iš aukščiausios kokybės 100% arabikos kavos pupelių iš Lotynų Amerikos plantacijų. Pupelės tamsiai skrudinamos tam, kad puikiai derėtų šio gėrimo sodrumas su šokolado ir vaisų nato..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: NEAGNV10
Aukščiausios kokybės 100 % arabikos kavos pupelės iš Lotynų Amerikos ir Azijos plantacijų. Tai užburianti, ryški ir charakteringa, tirštos tekstūros kava, išsiskirianti intensyviomis skrudinimo bei kakavos natomis, jungiančiomis šio gėrimo stiprumą ir subtilumą.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: NEAGOR10
Švelni ir subalansuota 100 % arabikos kavos pupelių iš Lotynų Amerikos ir Azijos kompozicija, pasižyminti saldžiomis ir vaisinėmis natomis su harmoninga karamelinio pyragaičio užuomina.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. ..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Aroma Gold Model: NEAGRI10
Šiai kavai atrinktos Azijos bei Lotynų Amerikos aukščiausios kokybės kavos pupelės ir tamsiai skrudintos tam, kad puikiai derėtų šio gėrimo sodrumas su šokolado ir vaisių natomis bei lengva rūgštele.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermeti..
4.25€
Be PVM:3.51€
Brand: Caffé Bonini Model: 8055742994881
Braziliškos sambos melodijos aidi šiame 100% arabikos mišinyje. Šios kavos kunas pasižymi tiršta konsistencija, subalansuota skonių puokšte bei nosį lepinančiomis kakavos natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu ..
2.95€
Be PVM:2.44€
Brand: Caffé Bonini Model: NEBOCI10
Nuostabaus šokolado aromato kava, kuri vilioja ir nuodemėms ir kuriai neįmanoma atsispirti.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po daugelio mėnesių.*Nespresso® prekė..
3.45€
Be PVM:2.85€
Brand: Caffé Bonini Model: 8055742993327
Švelnaus ir subtilaus skonio mišinys. Kreminė kava, pasižyminti minšktomis vaisių natomis ir ilgai išliekančiu poskoniu.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po daugelio m..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Caffé Bonini Model: 8051732625308
Kavos pupelių iš Kolumbijos kava išsiskirianti ypatingu lengvumu deka savo aromatingo rugštingumo. Pilno kuno kava pasižyminti šviežių ir žydinčių vaisių natomis.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava iš..
3.95€
Be PVM:3.26€
Brand: Caffé Bonini Model: 8055742993549
Stipraus ir ilgai išliekančio skonio kava pasižyminti išskirtiniu aromatu, aksomine krema ir savo intensyvumu.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po daugelio mėnesių.*Ne..
3.45€
Be PVM:2.85€
Brand: Caffé Bonini Model: 8055742993563
Turtingas ir energingas kavos mišinys, pasižymintis stipriu ir skvarbiu aromatu, kuriam abejingas neliks nei vienas kavos mėgėjas.Kavos kapsulės skirtos Nespresso®* kavos aparatams. Kava yra supakuota į specialias hermetines kapsules. Tokiu būdu kava išlaiko jai būdingas savybes net ir po ..
2.95€
Be PVM:2.44€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 47 (4 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.