Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kavos malūnėlis

Brand: Cloer Model: CLO7579
Su šia „Cloer“ kavamale galėsite akimirksniu susimalti norimas kavos pupeles ir mėgautis šviežiai malta kava.„Cloer“ CLO7579 kavmalės savybės:Korpusas - matinis nerūdijantis plienas;Nerūdijančio plieno peiliukai;Talpa – 50 g;Saugumo sistema: veikia tik su uždarytu dangteliu;Didelis įjungimo/išjungim..
30.00€
Be PVM:24.79€
Brand: Cloer Model: CLO7589
Su šia „Cloer“ kavamale galėsite akimirksniu susimalti norimas kavos pupeles ir mėgautis šviežiai malta kava.„Cloer“ CLO7589 kavamalės savybės:• Korpusas – plastikas;• Galingumas – 200 W;• Talpa – 70 g;•Nuimama nerūdijančio plieno talpykla;• Nerūdijančio plieno peiliukai;• Saugumo sistema: veikia ti..
30.00€
Be PVM:24.79€
Brand: Cloer Model: MC741CG
Šviežiai sumalta kava – pati skaniausia!Mėgaukitės šviežiai malta kava kiekvieną rytą! Turint „Master Coffee“ kavamalę „Du viename“ tai taip paprasta! Tiesiog supilkite kavos pupeles į joms skirtą talpyklą, paspauskite dangtelį ir vos per kelias sekundes Jūs turėsite šviežiai maltą, kvepia..
28.00€
Be PVM:23.14€
Brand: Cloer Model: CL
Mėgaukitės šviežiai malta kava kiekvieną rytą! Turint „Master Coffee“ kavamalę „Du viename“ tai taip paprasta! Tiesiog supilkite kavos pupeles į joms skirtą talpyklą, paspauskite dangtelį ir vos per kelias sekundes Jūs turėsite šviežiai maltą, kvepiančią kavą.„Du viename“Dėl dvie..
33.00€
Be PVM:27.27€
Brand: Zyle Model: ZY202CG
Mėgaukitės šviežiai malta kava kiekvieną rytą! Su „Zyle“ kavamale tai taip paprasta! Tiesiog supilkite kavos pupeles į joms skirtą talpyklą, paspauskite dangtelį ir vos per kelias sekundes Jūs turėsite šviežiai maltą, kvepiančią kavą.Nerūdijančio plieno peiliukaiYpatingai aštrūs, nerūdijan..
25.00€
Be PVM:20.66€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.