Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Sirupai

The category description can be positioned anywhere on the page via the layout page builder inside the Blocks module with full typography control and advanced container styling options.

The category image can also be added to the Category layouts automatically via the Blocks module. This allows for more creative placements on the page. It can also be enabled/disabled on any device and comes with custom image dimensions, including fit or fill (crop) options for all system images such as products, categories, banners, sliders, etc. 

Advanced Product Filter module included. This is the most comprehensive set of filtering tools rivaling the top paid extensions. It supports Opencart filters, price, availability, category, brands, options, attributes, tags, all included in the same Journal 3 package.

Ajax Infinite Scroll with Load More / Load Previous and browser back button support. Load products in category pages as you scroll down or by clicking the Load More button, or disable this feature entirely and display the default pagination.

Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „White Chocolate Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį balto šokolado skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, kakavos ekstraktas, konservantas: kalio sorbatas.Dėmesio: prieš naudojim..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Hazelnut Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį lazdyno riešutų skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, lazdyno riešutų priemaišos, konservantas: kalio sorbatas, dažiklis: E150d.Alergenai..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Pistachio Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį pistacijų skonį.Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, pistacijų pasta, konservantas: kalio sorbatas, dažikliai: E150d – E133.Alergenai: su..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Chocolate Cookie Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį Šokoladinių sausainių skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kakavos ekstraktas (1,5%), kvapiosios medžiagos, dažiklis: E150d, konservantas: kalio sorba..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: IL DOGE Model: IL DOGE
IL DOGE „Chocolate Syrup“ sirupas ne tik pakeis cukrų, tačiau ir suteiks Jūsų gėrimams išskirtinį šokolado skonį. Sirupo sudėtyje nėra gluteno.Sudedamosios dalys: cukrus, vanduo, kvapiosios medžiagos, kakavos ekstraktas, dažiklis: E150d, konservantas: kalio sorbatas.Dėmesio: prieš nau..
8.95€
Be PVM:7.40€
Brand: Monin Model: SIMOAL250
Tai migdolų riešutai pasižymi švelniu, šiek tiek saldoku skoniu ir dažniausiai yra naudojami konditerijos gaminiuose, tokiose kaip marcipanas. Pagardinkite savo kavą unikaliu Monin migdolų sirupu ir sukurti išskirtinį kavos skonį.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių ka..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOAM250
 Tai populiaraus likerio skonio sirupas, pasižymintis savo karčiai saldžiu skoniu, kuris puikiai tinka pagardinti Cappuccino kavą, Tiramisu pyragą ar daugelį kitų itališkų desertų bei digestyvų.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir koktei..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOCA250
Tai ko gero populiariausias sirupas iš viso MONIN asortimento. Auksinės gintaro spalvos sirupas, kuris pasaldins ir suteiks ypatingą karamelės skonį Jūsų kavai, arbatai, šokoladui, desertiniam kokteiliui ar kitam Jūsų mėgstamam konditerijos gaminiui.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripa..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOCO250
Mėgaukitės tropikų skoniais pagardindami savo kavą, kokteilius, vaisių punšus Monin kokosų sirupu ir mintimis nusikelkite ir pasislėpkite po kokosų palmių šešėlių.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų.MONIN produktų įvairovė ..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOHA250
Pagardinkite savo kavą, šokoladinius ar pieno gėrimus Monin lazdyno riešutų sirupu bei sukurkite savo unikalų lazdyno riešutų skonio desertinį gėrimą. MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų.MONIN produktų įvairovė leidžia..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOPE250
Tai ypatingai turtingo skonio ir malonaus aromato persikų sirupas. Šis vasariško skonio sirupas puikiai tinka gaminant kokteilius, vaisių punšus, limonadus, glotnučius ar arbatas. Gamindami savo gėrimą sumaišykite persikų ir apelsinų skonius ir mėgaukitės tikra nesibaigiančia vasara.MONIN sirupai yr..
4.95€
Be PVM:4.09€
Brand: Monin Model: SIMOPC250
Ištirpkite Karibų jūros paplūdimyje su burnoje tirpstančių ananasų ir egzotiškų kokosų sirupu, kuris puikiai tinka gaminant nealkoholinius kokteilius, desertus, glotnučius, vaisių punšus, arbatas ir įvairius kavos gėrimus.MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virė..
4.95€
Be PVM:4.09€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.