Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kavos aparatai

Kavos ruošimas yra tapęs daugelio žmonių rytiniu ritualu. Kasdien įvairiuose pasaulio kampeliuose kava ruošiama skirtingais būdais. Vienur laikomasi jau šimtus metų gyvuojančių tradicijų, kitur kavos ruošimas žengia koja į koja kartu su technologijomis ir stipriai evoliucionuoja.

Kasdienis intensyvus gyvenimo tempas diktuoja ir kavos ruošimo tendencijas. Vertinantys paprastumą, patogumą,  norintys greitai ir paprastai pasigaminti puodelį skanios kavos dažnai renkasi kavos aparatus, kurie palengvina kasdienybę ir padeda pasitikti rytą su savo pamėgtos kavos puodeliu.

Brand: Gaggia Model: Gaggia
Mėgaukitės tikra itališka kava, kartu su Gaggia „Velasca OTC“ kavos aparatu! Su šiuo kavos aparatu pagaminta kava bus nepaprastai gardi ir išlaikys puikų aromatą.Itališka kokybė, elegantiškas dizainas ir paprastas naudojimasis!Techninės kavos aparato Gaggia „Velasca OTC“ savybės:Galingumas - 1900 W;..
714.99€
Be PVM:590.90€
Brand: Gaggia Model: RI8759/01 Anima OTC
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Anima Classic OTC“, RI8759/01Norite mėgautis nuostabiai skania kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Anima Classic OTC“ jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite net 5 rū..
569.00€
Be PVM:470.25€
Brand: Gaggia Model: RI8760/02
Norite mėgautis nuostabiai skania espresso kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Anima CMF“ jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite tobulo skonio espresso ir espresso long kavą net neišeidami iš namų. Prietaisu taip pat ga..
499.00€
Be PVM:412.40€
Brand: Gaggia Model: RI8761/01 Anima DLX
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Anima DLX“, RI8761/01Norite mėgautis nuostabiai skania espresso kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Anima DLX“ jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite tobulo skonio&n..
519.00€
Be PVM:428.93€
Brand: Gaggia Model: RI8762/01 Anima Prest OTC
Automatinis kavos aparatas Gaggia „Anima Prestige OTC“, RI8762/01Norite mėgautis nuostabiai skania kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Anima Prestige OTC“ jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite net 5 rūšių tob..
590.00€
Be PVM:487.60€
Brand: Gaggia Model: Gaggia
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Besana“Norite mėgautis nuostabiai skania espresso kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Besana” jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite tobulo skonio kavą net..
390.00€
Be PVM:322.31€
Brand: Gaggia Model: GaggiaBrera
Norite tokios pat skanios kavos kaip iš savo mėgstamos kavinės? Jokių problemų! Su šiuo visiškai automatiniu Gaggia „Brera“ kavos virimo aparatu Jūs pasigaminsite tobulo skonio espresso kavą, net neišeidami iš namų. Priklausomai nuo to, kokios kavos norite, galėsite pasirinkti ir kavos sti..
475.00€
Be PVM:392.56€
Brand: Gaggia Model: GaggiaBrera
Norite tokios pat skanios kavos kaip iš savo mėgstamos kavinės? Jokių problemų! Su šiuo visiškai automatiniu Gaggia „Brera“ kavos virimo aparatu Jūs pasigaminsite tobulo skonio espresso kavą, net neišeidami iš namų. Priklausomai nuo to, kokios kavos norite, galėsite pasirinkti ir kavos sti..
458.00€
Be PVM:378.51€
Brand: Gaggia Model: RI9603/01 Cadorna Milk
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Cadorna Milk“Norite mėgautis nuostabiai skania kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Cadorna Milk” jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite įvairių rūšių tobulo skonio k..
589.00€
Be PVM:486.78€
Brand: Gaggia Model: RI9601/01 Cadorna Plus
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Cadorna Plus“Norite mėgautis nuostabiai skania kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Cadorna Plus” jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite įvairių rūšių tobulo skonio k..
499.00€
Be PVM:412.40€
Brand: Gaggia Model: RI9604/01 Cadorna OTC
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Cadorna Prestige”Norite mėgautis nuostabiai skania kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Cadorna Prestige” jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite įvairių rūšių tobulo ..
669.00€
Be PVM:552.89€
Brand: Gaggia Model: RI8701/01
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Magenta Milk“, RI8701/01, juodasNorite mėgautis nuostabiai skania kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Magenta Milk” jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite įvairių rū..
549.00€
Be PVM:453.72€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 64 (6 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.