Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Apie Mus

MB "Kavos Pupelė" - oficialus Café René ir Celmar prekės ženklų tiekėjas Lietuvoje. Siūlome platų kavų bei arbatų asortimentą. Turime ilgalaikę patirtį kavos bei arbatos produkcijoje. Nuolat investuojame į naujausias kavos ir arbatos gamybos technologijas. Tokiu būdu išliekame konkurencingi šioje rinkoje ir siūlome savo klientams didelę prekių įvairovę.

Savo veiklą pradėjome 1991 metais. Mūsų asortimente rasite kavos pupelių, maltą kavą, bei tirpią kavą. Taip pat vienkartiniam naudojimui skirtų kavų - kavos pagalvėles ir kavos kapsules, skirtas tiek Nespresso kavos aparatams, tiek Dolce Gusto kavos aparatams.

Siūlome platų rūšinių kavos pupelių pasirinkimą, paruoštu pagal Organic, Fairtrade ir UTZ sertifikatus.

Turime nuosavą kavos skrudinimo ir pakavimo įrangą. Mūsų produkcijos procesas apima visus kavos gamybai būdingus etapus, pradedant nuo žalių kavos pupelių užsakymo, jų skrudinimo ir malimo, iki pakavimo bei distribucijos.

Savo produkciją parduodame ne tik po Rene ir Celmar prekės ženklais, tačiau taip pat esame įvairių privačių prekės ženklų platintojai Europoje, bei Artimuosiuose ir Tolimuosiuose Rytuose.

Taip pat esame juodosios, žaliosios, žolelių, bei vaisinės arbatos gamintojai. Savo asortimente turime lapų arbatą, piramidės formos maišelius ir arbatos kapsules.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.