Kavos Pupelė

FREE DELIVERY TO DPD PARCEL MACHINE

For all orders over 30€

FAST DELIVERY

All orders are delived in 1-3 working days.

Do you have any questions?

Give us a call +370 695 38235 or send us an email info@coffee4all.lt

D.U.K.

Dažniausiai klientų užduodami klausimai

Nespresso, Dolce Gusto ir Tassimo yra trys skirtingos kapsulių sistemos. Nespresso aparatams tinka tik Nespresso kapsulės, Dolce Gusto aparatams – tik Dolce Gusto kapsulės, Bosch Tassimo aparatams yra tinkamos tik Tassimo kapsulės.

Visos Dolce Gusto kapsulės tinka Dolce Gusto aparatams. Iki 2006 m. Nescafe Dolce Gusto turėjo galiojantį patentą šioms sistemoms ir tik jie vieni galėjo gaminti kavos kapsules Dolce Gusto. Po 2006 m., pasibaigus patento galiojimui, Dolce Gusto sistemoms skirtas kapsules pradėjo gaminti tokios žinomos pasaulio gamyklos kaip Lavazza, Gimoka, Café René, Mars ir kt. Rinkoje pasklidus naujų gamintojų kapsulėms kaina tapo konkurencinga galutiniam vartotojui ir Dolce Gusto sistemos sparčiai paplito rinkoje dėl plataus asortimento ir patrauklios kainodaros.

Nespresso kavos kapsulės yra kelių tipų: aliumininės ir plastikinės. Nepaisant skirtumų, jos visos tinka Nespresso aparatams.
Tačiau atkreipkite dėmesį, jog dabar rinkoje yra naujo tipo Nespresso Vertuo aparatai ir kapsulės. Šie naujo tipo Nespresso aparatai naudoja tik Nespresso Vertuo kapsules, kurios skiriasi savo forma nuo įprastų Nespresso kapsulių.

90% kavos aparatų gedimų atsiranda dėl nelaiku atliekamos priežiūros. Kapsulinius kavos aparatus reikėtų nukalkinti 1 kartą per 1–2 mėnesius.
Dar labai svarbu patikrinti vandens kietumą ir nukalkinimą atlikti kas 300–400 puodelių. Jeigu vartojami 1–2 puodeliai kavos per dieną, nukalkinimą vis tiek rekomenduojama atlikti kartą į mėnesį, kad likusios kalkės būtų pašalintos ir neužkimštų vandens padavimo kanalų.

Nespresso, Dolce Gusto, Tassimo kapsulės yra tiek iš maltos kavos, tiek iš tirpios. Renkantis rūšį reikėtų klausti pardavėjo arba skaityti aprašymą, kuriame bus pateikta informacija: ar tai yra šviežiai skrudinta malta kava, ar tirpi. Pastaroji dažniausiai naudojama balintoms kavoms, pavyzdžiui: Au Lait, Flat White, Caffelatte.

Baltos kavos, kuri yra iš dviejų kapsulių, pavyzdžiui, Capuccino, Latte Macchiato, vienoje kapsulėje yra pienas, o kitoje – šviežiai skrudinta malta kava.

Prekės yra pristatomos į Jūsų pasirinktą paštomatą arba nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas.

Visus užsakymus internetinėje parduotuvėje, kurių vertė yra virš 35 Eur, į DPD paštomatus pristatysime nemokamai. Jeigu vieno užsakymo vertė yra ne didesnė kaip 35 Eur, pristatymo kaina:

- Pristatymas į DPD paštomatą už papildomą 2,50 Eur mokestį.
- Pristatymas į namus DPD kurjeriu už papildomą 4,50 Eur mokestį.
- Apmokėjimas DPD kurjeriui pristatymo metu (papildomas administravimo mokestis: 1,99 Eur).

Taip, internetu pateiktą užsakymą galima atsiimti vietoje. Mus rasite Naugarduko g. 100, Vilniuje.

Dirbame darbo dienomis 09:00-17:00. Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis ilsimės.

Paštomatas mūsų el. parduotuvėje pasirenkamas po apmokėjimo. Norėtumėme atkreipti dėmesį, kad po mokėjimo neišjungtumėte užsakymo patvirtinimo lango, o jį užkrautumėte iš naujo (paspaudę mygtuką F5), arba užeitumėte į savo užsakymą per patvirtinimą, kuris atkeliavo Jūsų el. paštu ir paspaustumėte žalią mygtuką "Peržiūrėti užsakymą".

Jeigu sistemoje nepavyksta rasti norimo paštomato, būtinai susisiekite su mumis telefonu +370 695 38235 arba el. paštu info@coffee4all.lt, kad galėtume parinkti Jums tinkamą paštomatą.

Kavos Pupelėje rasite didelį kavos kapsulių Tassimo, Nespresso, Dolce Gusto pasirinkimą. Jeigu Jums kyla keblumų ir klausimų renkantis tinkamiausią kavą, kviečiame susiekti su mumis tel. nr. +370 695 38235, el. paštu info@coffee4all.lt.

Taip pat su mumis galite susisiekti per mūsų Facebook arba Instagram. Mūsų komanda padės Jums apsispręsti!

Jeigu taip nutiko, nufotografuokite apgadintą siuntą ir atsiųskite mums el. paštu info@coffee4all.lt. Mes susisieksime su DPD žalų skyriumi ir pateiksime pretenziją. Taip pat kartu išspręsime klausimą, kaip kompensuoti patirtą žalą.
Primename, kad apgadintą siuntą Jūs turite pilną teisę atsisakyti priimti.

Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
Add to WishlistBrowse WishlistRemove Wishlist
Shopping cart
Free Shipping for all orders over [money]
Almost there, add [money] more to get FREE SHIPPING!
Congratulations! You've got free shipping!

Your cart is empty.

Add A Coupon

Add A Coupon

Coupon code will work on checkout page